" Türkiye'nin En Güvenilir Nakliyat Firmasına Hoş Geldiniz. "

kemerburgazevdenevenakliyat

KEMERBURGAZ EVDEN EVE NAKLİYAT

Kemerburgaz evden eve nakliyat Yeni evinize eşyaların nasıl taşınacağı konusunda kafanızda soru işaretleri varsa,Kemerburgaz evden eve nakliyat sayesinde bunların tümü yanıtlanacaktır. Her daim müşteri memnuniyetini ilk sıraya koyan firmamız, geniş araçları, uzman personeli ve güler yüzlü hizmetleri sayesinde süreci sorunsuz olarak tamamlıyor.

KEMERBURGAZ NAKLİYAT

Kemerburgaz nakliyat işlemleri sırasında tercih edilecek olan yol çok başarılı olmasının yanı sıra aynı zamanda tek bir sorun içermez. Eşya taşınma işleminin öncesinde belli bilgiler elde edilir. Adres bunların başında gelir. Yani müşterilerimizin bize bunu açık bir biçimde vermesi gerekmektedir. Her iki adres için de bu durum geçerlidir. Kaçıncı kattan alınıp, yine kaçıncı kata çıkarılacağı da önem arz etmektedir. İşte bunların tümü hem oluşturacağımız plan hem de ne kadar ücret ödeyeceğiniz noktasında mühimdir.

 

 Dikkat edilecek bir diğer husus ise eşyaların kutulanmasıdır. Bunu yapmamış olan müşterilere gerekli olan destek verilir. Sonrasında eşyaların sınıflandırılması işlemine geçilmektedir. Hassas özelliklere sahip olan eşyaların ayrılması, bunların farklı bir yere koyulması gerekmektedir. Tüm bunların bitirilmesinden sonra süreç şu şekilde devam etmektedir;

 

 • Kemerburgaz evden eve nakliyat firması olarak her daim en son yeniliklere açık bir biçimde hareket ediyoruz. Bu kapsamda kamyona ek olarak asansörlü yapı da kullanılmaktadır.

 

 • Asansör, çok yüksek katlara kadar uzanabilme yeteneğine sonuna kadar sahiptir. İşte bu sayede eşyaların hangi katta olduğu bir problem ortaya çıkarmaz.

 

 • Asansörün başarılı şekilde kullanılabilmesi için hem bunun hem de kamyonun yanaşması gerekmektedir.

 

 • Evde bir balkon varsa ilgili yerden eşyalar çıkarılır. Hatta bu işlem için pencereler de kullanılır.

 

 • Asansöre yükleme bu şekilde sağlanır. Firma olarak, uzun yılların deneyimine sahip olan şoförleri tercih etmekteyiz. Bunların tümü trafik kurallarına uyarak eşyanızı taşımaktadır.

 

ALİBEYKÖY NAKLİYAT